Aparat słuchowy VIRON

           Aparaty słuchowe Viron są to najnowsze aparaty firmy Bernafon, które oferują zaawansowane opcje umożliwiające najdoskonalsze słyszenie w różnych otoczeniach dźwiękowych oraz największą poprawę rozumienia mowy. Dzieje się to za sprawą zastosowanego w nich systemu True Environment Processing™, który zapewnia naturalną percepcję oraz przetwarzanie dźwięków w czasie rzeczywistym, ułatwiając prowadzenie rozmów, nawet w trudnych sytuacjach słuchowych.

            Aparat słuchowy Viron bazuje na niezwykle wydajnym procesorze przetwarzającym dźwięk w czasie rzeczywistym. Zastosowany został również jeden z mocniejszych procesorów dźwięku, dzięki czemu możliwe było wprowadzenie, opatentowanego przez firmę Bernafon, niezwykle efektywnego systemu redukcji sprzężeń akustycznych. Oprócz tego Viron zapewnia poprawę rozumienia mowy w głośnych i dynamicznych środowiskach dźwiękowych, dzięki współdziałaniu systemu DECS™ z układem Dynamic Noise Management™, którego zadaniem jest ciągła optymalizacja kierunkowości aparatu oraz układów redukcji szumów. Dzięki odpowiedniej kierunkowości oraz redukcji szumu Użytkownik aparatów słuchowych może bez wysiłku skupić się na najistotniejszych dźwiękach. Aparaty Viron dostępne są w pięciu segmentach funkcjonalno-cenowych dostosowanych do każdego pacjenta.

            Dodatkową korzyścią aparatów słuchowych Viron jest możliwość kupienia wersji ładowalnej. Aparaty wyposażone są w akumulator litowo-jonowy, który zasila aparat przez cały dzień użytkowania. Ładowanie odbywa się w bezstykowej technologii indukcyjnej. Akumulator litowo-jonowy osiąga 100 % naładowania w ciągu zaledwie 3 godzin, co więcej już po 30 minutach ładowania zapewni około 4 godzin pracy.

            Viron miniRITE T R wyposażony jest w diodę LED, której kolor informuje pacjenta o stopniu naładowania: kolor zielony oznacza aparat w pełni naładowany, natomiast kolor czerwony oznacza konieczność dalszego ładowania aparatu. Sama ładowarka jest niewielkich rozmiarów, a umieszczenie w niej aparatów jest bardzo proste. Aparat słuchowy nie posiada dodatkowego włącznika/wyłącznika, proces uruchomienia następuje automatycznie przez co same używanie aparatów jest łatwiejsze dla osób mniej sprawnych manualnie.

 

            Więcej informacji na temat aparatów słuchowych Viron uzyskają Państwo pod numerem telefonu 61 866 76 31 lub w jednym z naszych gabinetów.

 

 

 

Źródło: https://www.bernafon.pl/products/viron7 https://www.strefasluchu.pl/aktualnosci-i-promocje/viron-minirite-t-r-pierwszy-ladowalny-aparat-sluchowy-firmy-bernafon-jak-to-dziala-w-praktyce/  https://www.swiatsluchu24.pl/aparat-sluchowy-viron-benrafon/