Aparaty słuchowe Katowice

 Zapraszamy do naszego salonu Protetyki Słuchu oraz Optyki Okularowej w Katowicach. Znajdujemy się na skrzyżowaniu ulic Jankego i Armii Krajowej. W ofercie posiadamy szeroką gamę aparatów słuchowych znanych światowych producentów na czele ze Szwajcarskimi firmami Bernafon i Phonak oraz potentatami takimi jak Otiocn, Siemens-Signia, Widex, Starkey oraz Amplifon.

By w pełni wykorzystywać możliwości urządzeń przeprowadzamy specjalistyczne badania, które pozwalają nam jeszcze lepiej doprecyzować różnego rodzaju rezonanse, powstające podczas zakładania aparatu słuchowego na ucho pacjenta. W sprzedaży posiadamy akcesoria do aparatów słuchowych – baterie, tabletki osuszające – spraye czyszczące oraz wiele innych.

Protetyk Słuchu dostępny jest dla Państwa w gabinecie od poniedziałku do piątku. Nasz Śląski salon umożliwia wypożyczenie aparatu słuchowego, co daje możliwość przetestowania sprzętu w warunkach domowych.

„Testowanie” aparatu jest bardzo ważnym procesem przed podjęciem ostatecznej decyzji. W ofercie posiadamy także wizyty domowe. Podczas takiej wizyty można przetestować wybrany aparat słuchowy. Sprzęt zostanie dopasowany i dostrojony po wstępnym wywiadzie przeprowadzonym przez protetyka słuchu. Zawsze istnieje możliwość obejrzenia i przetestowania aparatów słuchowych, tych zausznych jak i wewnątrzusznych, które aktualnie są już zupełnie niewidoczne. Zapraszamy do kontaktu. 

 


Aparatus - Aparaty Słuchowe Katowice 

 Salon protetyki słuchu

Rejestracja:  32-723-27-62

ul. Jankego 164

Katowice

Godziny otwarcia: pn. - pt. 10.00 - 18.00


INFOLINIA: 791-766-196


e-mail: kontakt@aparatus24.pl

Wizyty domowe

Rejestracja: 791-766-196

e-mail: dw@aparatus24.pl

Dopasuj swój aparat zdalnie