Aparaty słuchowe Poznań

Zapraszamy do naszego salonu Protetyki Słuchu w Poznaniu – znajduje się on przy bocznej ulicy od ulicy Palacza – dokładny adres to ul. Rynarzewska 3/101 w biało-pomarańczowym budynku Ataner. Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych jak i protezowania ubytków słuchu poprzez specjalistyczne badania oraz fachowy sprzęt pomiarowy dedykowany do aparatów słuchowych.
W każdym salonie oferujemy także szereg akcesoriów, przydatnych do czyszczenia i konserwacji aparatów słuchowych, między innymi: baterie, filtry, dźwiękowody, tabletki czyszczące, tabletki osuszające, spray dezynfekująco-czyszczące. Gabinet wraz ze specjalistą jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku.

 

Umożliwiamy pacjentom wypożyczenie aparatu słuchowego na okres testowy, co daje możliwość przetestowania aparatu słuchowego w warunkach domowych. „Przymiarka” aparatu jest bardzo ważnym procesem przed podjęciem decyzji o zakupie. Nasza oferta skierowana jest także do osób, które nie są wstanie dotrzeć samodzielnie do naszego gabinetu – proponujemy wizytę domową. Wizyta domowa przy dzisiejszym zminiaturyzowaniu sprzętowym pozwala nam równie dokładnie jak w gabinecie przeprowadzić badanie słuchu oraz dostrojenie aparatu słuchowego. Przed dopasowaniem aparatu słuchowego zawsze powinien zostać przeprowadzony wywiad wraz z otoskopwaniem uszu. W naszym salonie moją Państwo możliwość obejrzenia i przetestowania małego aparatu słuchowego oraz aparatu „do ucha”, fachowo nazywanego wewnątrzusznym, który może być zupełnie niewidoczny. Zapraszamy do kontaktu.

 


Aparatus - Aparaty Słuchowe Poznań

Salon protetyki słuchu

Rejestracja:  61-866-76-31

ul. Rynarzewska 3/101 

Poznań

Godziny otwarcia: pn. 9.00-17.00;   wt., śr., 9.00-16.00;   czw. 10.00-18.00;   pt. 9:00-16:00


INFOLINIA: 791-766-196


e-mail: kontakt@aparatus24.pl

Wizyty domowe

Rejestracja: 791-766-196

e-mail: dw@aparatus24.pl

Dopasuj swój aparat zdalnie