Aparaty słuchwe Krotoszyn

Zapraszamy do naszego oddziału protetyki słuchu w Krotoszynie. Znajdujemy się w przychodni Famialia przy ulicy Mickiewicza 2A. Wizyty prosimy umawiać telefonicznie. W ofercie posiadamy szeroką gamę aparatów słuchowych znanych światowych producentów na czele ze Szwajcarskimi firmami Bernafon i Phonak oraz potentatami takimi jak Otiocn, Siemens-Signia, Widex, Starkey, Audio Service, Beltone, Philips czy Interton. W ofercie posiadamy szeroki zakres usług związanych z diagnozowaniem ubytku słuchu, poprzez specjalistyczne badania oraz fachowy dobór aparatów słuchowych.

W sprzedaży oferujemy preparaty do czyszczenia i konserwacji aparatów słuchowych, takie jak: baterie, filtry, dźwiękowody, tabletki osuszające, suszarki, spraye czyszczące itp. Umożliwiamy pacjentom wypożyczenie aparatu słuchowego na okres testowy, co daje możliwość przetestowania aparatu słuchowego w warunkach domowych.

„Przymiarka” aparatu jest bardzo ważnym procesem przed podjęciem decyzji o zakupie. Nasza oferta skierowana jest także do osób, które nie są wstanie dotrzeć samodzielnie do naszego gabinetu – proponujemy wizytę domową. Zapraszamy do kontaktu.


 

Aparatus - Aparaty Słuchowe Krotoszyn

Rejestracja: 791-766-196

ul. Mickiewicza 2A – Przychodnia Familia

Krotoszyn

Godziny otwarcia: pt. 9.00-16.00


INFOLINIA: 791-766-196


e-mail: kontakt@aparatus24.pl

Wizyty domowe

Rejestracja: 791-766-196

e-mail: dw@aparatus24.pl

Dopasuj swój aparat zdalnie