Aparat słuchowy Phonak Sky V

Firma: 
Phonak
Model: 
Sky V
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Rodzina aparatów słuchowych Sky V firmy Phonak, to aparaty przeznaczone dla osób z ubytkiem słuchu od łagodnego do głębokiego ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i nastolatków, pod kątem których zoptymalizowano rozwiązania z tej linii.

 

Intuicyjny wskaźnik świetlny, dostępny we wszystkich 4 modelach aparatów słuchowych BTE Sky V, zdejmuje zmartwienia z barków rodziców i opiekunów. Wskaźnik potwierdza, że aparat słuchowy jest włączony lub program Roger jest aktywny bądź, że poziom naładowania baterii jest niski. Komory baterii oraz rożki do tych aparatów wyposażono w przemyślane zabezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Zastosowanie nowych, lekkich materiałów kompozytowych sprawia, że obudowa aparatu słuchowego Sky V jest znacznie wytrzymalsza. Aparaty, charakteryzujące się stopniem ochrony IP68 świadczącym o ich odporności na działanie wody i pył, są dostępne w 16 kolorach z wyjątkowej palety Wybierz i Dopasuj. Paleta oferuje duże możliwości personalizacji: rożki są dostępne w 7 wariantach kolorystycznych, 
a odbiorniki Roger — w 16 kolorach.

 

Programy automatyczne:

Komfort w Pogłosie

Rozpoznaje częstotliwość pogłosu i odpowiednio obniża wzmocnienie, umożliwiając redukcję zniekształceń i poprawę komfortu rozumienia mowy.

Mowa w Samochodzie

Funkcja redukuje szum szerokopasmowy w samochodzie, by zapewnić stabilne warunki akustyczne umożliwiające łatwą komunikację przy mniejszym wysiłku.

Mowa w Dużym Hałasie

Funkcja wychwytuje pojedynczy głos w głośnym, rozpraszającym otoczeniu, zwiększając rozumienie mowy. 

Muzyka

Zapewnia szerszy zakres dynamiczny, niską prędkość kompresji i większe wzmocnienie ukierunkowane na pełniejsze i bogatsze wrażenia ze słuchania muzyki.

Komfort w Hałasie

Aktywnie redukuje hałas w celu zapewnienia większego komfortu w sytuacji gdy nie ma dźwięków mowy.

Mowa w Hałasie

Dostosowuje i obniża w czasie rzeczywistym hałas dochodządzy z tyłu oraz wykorzystuje i optymalizuje stosunek sygnału do szumu (SNR) w głośnych warunkach.

Spokojne Sytuacje

Funkcja zapewnia optymalne wzmocnienie zapewniające rozumienie mowy i komfort słuchania podczas indywidualnych rozmów prowadzonych w ciszy.

 

 

Programy ręczne:

Mowa i Wiatr

Lepsze rozumienie mowy — także w wietrzne dni.

Mowa z 360º

Automatycznie wykrywa kierunek mowy, a następnie przesyła mowę strumieniowo do drugiego ucha, poprawiając rozumienie mowy bez konieczności odwracania się w stronę rozmówcy.

Mowa w Dużym Hałasie

Funkcja wychwytuje pojedynczy głos w głośnym, rozpraszającym otoczeniu, zwiększając rozumienie mowy.

Telefon akustyczny

Najważniejsza funkcja tego produktu, jaką jest DuoPhone, przekazuje w czasie rzeczywistym strumieniowo sygnał do drugiego ucha, aby głos osoby dzwoniącej był dobrze słyszany w obojgu uszach, przy czym poprawa w zakresie stosunku sygnału do szumu (SNR) wynosi średnio 3,1 dB.

 

 

Charakterystyczne funkcje:

UltraZoom

UltraZoom to adaptacyjna, wielokanałowa technologia kierunkowa, która poprawia zrozumiałość mowy w głośnym otoczeniu .

EchoBlock

Funkcja EchoBlock ułatwia słuchanie w miejscach, w których występuje pogłos, na przykład w dużych aulach, miejscach kultu oraz pomieszczeniach, w których znajdują się powierzchnie odbijające fale dźwiękowe.

SoundRelax

Funkcja SoundRelax skutecznie tłumi nieprzyjemne dźwięki impulsowe, nie wpływając na wyrazistość mowy i nie powodując nienaturalnego odbioru innych dźwięków.

WindBlock

Funkcja WindBlock wykorzystuje system wykrywania i klasyfikacji wiatru, który automatycznie, w sposób adaptacyjny, tłumi hałas powodowany przez wiatr.

DuoPhone

Funkcja poprawia rozumienie mowy w telefonie, przesyłając sygnał do drugiego ucha, aby głos rozmówcy był słyszany jednocześnie w obu uszach.

FlexControl

Funkcja FlexControl umożliwia personalizację systemu operacyjnego AutoSense OS, zamieniając prostą czynność zmiany wartości ustawienia w górę lub w dół w proces zaawansowanej regulacji.

Flex Volume

Funkcja FlexVolume zapewnia możliwość kształtowania krzywej wzmocnienia w sposób zależny od częstotliwości, zapewniając większą zrozumiałość mowy, kiedy potrzebny jest wyższy poziom głośności.

Real Ear Sound

Funkcja Real Ear Sound symuluje związane z odbiorem dźwięku efekty zachodzące w małżowinie usznej. Jej działanie poprawia zdolność lokalizowania źródła dźwięków i naturalnego odbierania dźwięku.

RogerReady

Dzięki funkcji RogerReady podłączenie odbiornika Roger do aparatu słuchowego jest prostsze niż kiedykolwiek.

Roger i kierunkowość

W naszych produktach po raz pierwszy zastosowano rozwiązania, które dają dzieciom i dorosłym możliwość czerpania potwierdzonych naukowo korzyści, jakie dają mikrofony kierunkowe, podczas całodziennego korzystania z systemu Roger.

SoundRecover2

Nowa generacja funkcji SoundRecover w jeszcze większym stopniu poprawia słyszalność mowy i wykorzystuje adaptacyjny algorytm obniżenia częstotliwości.

WhistleBlock

Funkcja WhistleBlock rozróżnia naturalnie występujące dźwięki przypominające sprzężenia oraz prawdziwe sprzężenie. W efekcie można uzyskać lepszą słyszalność oraz jakość dźwięku, bez irytujących sprzężeń.

NoiseBlock

Technologia przetwarzania dźwięków Noise Block przydaje się zwłaszcza w warunkach wymagających wyciszenia nieprzyjemnego hałasu otoczenia.

QuickSync

Wystarczy jedno dotknięcie przycisku wyboru programu lub zmiany głośności, by zmiana została wprowadzona także w drugim aparacie.

Dopasowanie do preferencji użytkownika

Funkcja zapamiętuje zmiany w ustawieniach dokonane przez użytkownika za pomocą funkcji FlexControl i FlexVolume i wprowadza je automatycznie w aparatach słuchowych w celu ich dostosowania do preferencji użytkownika.

Auto Aklimatyzacja

Funkcja Auto Aklimatyzacja automatycznie zwiększa wzmocnienie w urządzeniu użytkownika podczas korzystania.

AOV

Technologia AOV (Akustycznie Optymalizowana Wentylacja) redukuje okluzję do najniższego możliwego poziomu poprzez optymalizację obliczeń wykorzystywanych podczas dopasowania.