Aparat słuchowy Widex Clear

Firma: 
Widex
Model: 
Clear
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Aparaty CLEAR komunikują się ze sobą w sposób bezprzewodowy – dokładnie tak, jak czynią to uszy. Oznacza to, że wszystkie funkcje aparatu nieustannie się synchronizują, zapewniając użytkownikowi natychmiastowe dopasowanie do panujących warunków akustycznych. W rezultacie, nawet przy zmianie otoczenia z cichego na głośne, będziesz w stanie słyszeć wyraźnie.

Aparat CLEAR potrafi także sprostać wyzwaniu jakim jest słyszenie dźwięków dobiegających z rożnych kierunków. Jest to jedyny aparat firmy Widex, który pozwala skupić się na dźwiękach z danego kierunku bez potrzeby odwracania głowy – idealne rozwiązanie np. podczas jazdy samochodem.

A w połączeniu z ofertą unikatowych akcesoriów bezprzewodowych poprawia słyszenie w szczególnie wymagających warunkach akustycznych, takich  jak oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy rozmowa przez telefon komórkowy.

CLEAR440

Seria wysokiej klasy aparatów CLEAR440 charakteryzuje się szerokim zakresem funkcji zapewniających użytkownikom naturalne wrażenia słuchowe.

Zen, rewolucyjny program relaksujący, generuje tony harmoniczne w systemie stereo, pomagające w odprężeniu. Program ten łagodzi także dolegliwości związane z szumami usznymi.

A dzięki funkcji FreeFocus możnaodbierać dźwięki z wybranego kierunku – z przodu, z tylu, z boków – bez potrzeby odwracania głowy.

Modele z serii CLEAR440 znajdują zastosowanie we wszystkich typach niedosłuchów.

CLEAR330

Aparaty słuchowe z należącej do klasy business serii CLEAR330, gwarantują wyraźny dźwięk najwyższej jakości.

W celu zapewnienia czystego i komfortowego dźwięku, niepożądane sygnały są eliminowane, a krótkie i nagłe dźwięki impulsowe wytłumiane.

Ponieważ aparaty z serii CLEAR330 komunikują się między sobą, wszystkie piski i sprzężenia zwrotne są szybko eliminowane w obu aparatach.

CLEAR220

Seria CLEAR220 oferuje bezprzewodowe aparaty słuchowe w przystępnej cenie.

Bez względu na sytuację użytkownik doceni naturalne wrażenia dźwiękowe w aparacie.

Słyszenie dźwięków wysokoczęstotliwościowych, np śpiewu ptaków I niektórych dźwięków mowy, dzięki funkcji rozszerzenia słyszalności staje się w serii aparatów CLEAR220 znów możliwe.