Aparat słuchowy Widex Super

Firma: 
Widex
Model: 
Super
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Mały, komfortowy i wszechstronny aparat WIDEX SUPER po raz pierwszy wprowadza rozwiązanie RITE w aparatach słuchowych dużej mocy.

SUPER:

  • ma dużą moc dla zapewnienia wysokiego poziomu głośności
  • odpowiednio wzmacnia dźwięki mowy
  • nie jest podatny na sprzężenia/ nie piszczy
  • ma wyjątkowo długo działającą baterię
  • jest przystosowany do codziennego i całodziennego użycia
  • jest solidny i jednocześnie stylowy
  • ma opcję wyboru jednej z dwóch słuchawek, dla umiarkowanego do głębokiego lub dla głębokiego do bardzo głębokiego ubytku słuchu. Dodatkowo oferuje różne końcówki lub wkładki. Ten wyjątkowo wszechstronny model wyposażony jest w funkcje InterEar, zapewniające lepszą lokalizację dźwięków.
  • Zoptymalizowany do użytku w salach lekcyjnych/ wykładowych, ze zintegrowanym odbiornikiem FM (tylko model VSD)

SUPER440

W najwyższej klasy aparacie słuchowym SUPER440 dostępnych jest wiele zaawansowanych funkcji umożliwiających lokalizowanie dźwięków i koncentrację na dominującym głosie w tłumie. SUPER440 wyposażony jest również w nowatorski, relaksacyjny program Zen, który odtwarza w stereo melodie harmoniczne, ułatwiające odpoczynek i sprawdzające się w terapii szumów usznych.

SUPER440 zapewnia moc słyszenia większej ilości dźwięków, umożliwia lepszą orientację i lokalizację dźwięków, może być używany przez cały dzień i w każdych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo rozwiązanie RITE sprawia, że aparat jest bardzo mały i nowoczesny.

Aparat SUPER440 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami DEX.

SUPER220

SUPER220 to aparat słuchowy dużej mocy wykorzystujący technologię bezprzewodowej komunikacji, dostępny w przystępnej cenie. Ten mały, odporny na warunki atmosferyczne i stylowy aparat, zapewnia komfort i wyraźne słyszenie nie tracąc nic ze swojej mocy. Doskonały design umożliwia redukcję szumu wiatru w słuchawkach aż o 18dB. Aparat SUPER220 wyposażony jest funkcję Rozszerzenia słyszalności, zapewniającą słyszenie dźwięków wysokoczęstotliwościowych takich jak np. śpiew ptaków czy głosy dzieci.

Dodatkowo rozwiązanie RITE sprawia, że ten aparat jest bardzo mały i nowoczesny.