Audibel VIA 1000

Firma: 
Audibel
Model: 
VIA 1000
Klasa: 
Podstawowa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

-10 kanałów dopasowania, 10 pasm

-Intellivoice – funkcja, która łączy zalety zdalnego mikrofonu z mocą obliczeniową sztucznej inteligencji, aby zapewnić niespotykane dotąd doświadczenie w trudnych warunkach dla osób z umiarkowanych ubytkiem słuchu wynoszącym 50dB HL lub więcej. Dostępne tylko na urządzeniach IOS.

-Aplikacja ThriveApp – pozwala na sterowanie aparatem słuchowym.

-Technologia Multiflex Tinnitus – innowacyjna funkcja służąca do generowania szumu wykorzystywanego w terapii szumów usznych. Funkcja posiada 3 rodzaje bodźców: biały szum, na podstawie audiogramu, indywidualny.

-Tryb Maski – program zaprojektowany, aby lepiej słyszeć osoby noszące maski na twarzach. Zapewnia wzrost o 4dB na częstotliwościach od 2kHz do 3,9kHz oraz wzrost o 6dB na częstotliwościach powyżej 3,9kHz.

-Samokontrola.

-Zdalne programowanie z sesją na żywo – użytkownik aparatu może odbyć wizytę u protetyka słuchu bez wychodzenia z domu. Dzięki połączeniu audio i wideo możliwe jest szybkie, bezpieczne i bezproblemowe ustawienie aparatu słuchowego on-line przy jednoczesnej oszczędności czasu. Zdalne programowanie kompatybilne jest z urządzeniami wyposażonymi w systemy IOS oraz Android oraz obsługiwanymi przez aplikację Thrive Hearing Control.

-Akcesoria 2.4 GHz (mikrofon stołowy, TV Streamer, Zdalny Mikrofon (plus), Mini Zdalny Mikrofon, Zdalny Pilot, Ładowarka, Mini Turbo Ładowarka)

-Pełna rodzina aparatów ładowalnych 2.4 GHz

 

 

 

Zarządzanie hałasem/tłumienie

-Hałas mechaniczny 

-Redukcja nagłych i głośnych dźwięków 

-Redukcja szumu wiatru

-Kierunkowość

-Eliminacja Sprzężeń

 

Specyfikacja aparatu słuchowego: