Oticon Xceed 1

Firma: 
Oticon
Model: 
Xceed 1
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Aparat słuchowy Oticon Xceed 1 posiada następujące funkcje:

-Open Sound Navigator™ – funkcja daje dostęp do dźwięków w zakresie 360o. Nieustannie równoważy otoczenie dźwiękowe, zapewniając jednocześnie stały dostęp do wszystkich ważnych dźwięków i mowy. W ten sposób Oticon Xceed 1 ułatwia mózgowi decyzję, kogo i czego słuchać i na czym się skupić, zarówno w prostym, jak i złożonym środowisku akustycznym zapewniając lepsze warunki akustyczne.

-Open Sound Optimizer™ - aktywnie wykrywa sprzężenie zwrotne i zapobiega mu, jeszcze zanim się pojawi, zachowując słyszalność oraz zwiększając elastyczność dopasowania.

-Speech Guard™ LX poprawia rozumienie mowy w hałasie i ułatwia śledzenie rozmowy w wielu sytuacjach – w środowiskach cichych do głośnych, nawet gdy mówi kilka osób. W aparacie Oticon Xceed 1 funkcja ta jest na poziomie 1.

-Soft Speech Booster LX zwiększa dostęp do cichych dźwięków, dzięki czemu pacjent może do 20% lepiej rozumieć cichą mowę bez zwiększania głośności aparatu słuchowego.

-Speech Rescue™ LX poprawia rozumienie mowy, umożliwiając słyszenie większej liczby dźwięków mowy, takich jak spółgłoski „s” i „f”.

-Szeroka dynamika to funkcja, dzięki której można doświadczyć wysokiej jakości dźwięku, zwłaszcza słuchając muzyki lub prowadząc rozmowę w głośnym otoczeniu

-Przestrzenne zarządzanie hałasem – optymalizuje słyszenie w asymetrycznym, głośnym środowisku. Maksymalna redukcja hałasu wynosi 9 dB.

-Kanały przetwarzania  -  48

-Bass Boost™ - kompensuje „ucieczkę” niskich dźwięków podczas przesyłania sygnału audio w przypadku dopasowania otwartego.

-Redukcja nagłych głośnych dźwięków -chroni przed nagle pojawiającymi się głośnymi dźwiękami i szybko wraca do poprzednich ustawień, w celu zachowania dobrej słyszalności. Oticon Xceed 1 posiada 4 rodzaje ustawień, dzięki którym idealnie dostosowuje się do wymagań Pacjenta.

-Tarcza antysprzężeniowa LX natychmiast wytłumia sprzężenie, aby chronić użytkownika przed niepożądanymi piskami i gwizdami, bez negatywnego wpływu na słyszalność czy jakość dźwięku. System można dostosować do indywidualnych potrzeb w celu optymalizacji jakości dźwięku i efektywności redukcji sprzężenia, przeprowadzając analizę sprzężenia przez Analizator sprzężenia. System działa dla każdego mikrofonu osobno, by zwiększyć skuteczność i dokładność.

-Menedżer szumu wiatru skutecznie wytłumia irytujący szum wiatru, nawet ten występujący między słowami podczas rozmowy.

-YouMatic™ LX pozwala słyszeć dźwięk dostosowany do sposobu, w jaki pacjent chce słyszeć. Oticon Xceed 1 posiada 3 rodzaje ustawień, dzięki którym idealnie dostosowuje się do wymagań Pacjenta.

-Pasma dopasowania służą do dokładnego dopasowania i większej liczby opcji precyzyjnych ustawień podczas dopasowania aparatów. Im więcej pasm tym dokładniej da się dopasować aparat. Aparat ten posiada 14 pasm dopasowania. 

-Aparat słuchowy posiada stopień ochrony IP68.

-Bezprzewodowa technika TwinLink™ obejmuje zarówno obuuszną komunikację między aparatami, jak i stereofoniczną łączność 2,4 GHz z zewnętrznymi urządzeniami cyfrowymi.

 

 

Specyfikacja aparatu słuchowego:

 

 

Aparat jest dostępny w kolorach:

  • Dla dorosłych:

 

 

 

 

  • Dla dzieci: