Phonak Audéo Marvel M30-R

Firma: 
Phonak
Model: 
Audéo M30-R
Klasa: 
Podstawowa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Aparaty słuchowe Marvel są nową generacją technologii Phonak. Rozpoznają więcej sytuacji akustycznych niż kiedykolwiek wcześniej i automatycznie się do nich dostosowują, Za sprawą systemu operacyjnego AutoSense OS™ 3.0 oraz Obuusznej Technologii VoiceStream™. Dzięki tym rozwiązaniom pacjenci mogą w codziennym życiu odczuć lepsze rozumienie mowy w hałasie i wkładać mniejszy wysiłek w słuchanie.

 

Marka Phonak jako pierwsza w branży protetyki słuchu wprowadziła akumulatory litowo-jonowe stosowane w ładowalnych aparatach słuchowych. Przewidywany okres eksploatacji akumulatorów to 6 lat. Pacjenci mogą mieć zagwarantowany cały dzień działania urządzenia nawet przy korzystaniu z przekazu strumieniowego. Dla ładowalnych aparatów słuchowych są dostępne łatwe w użyciu opcje ładowania, takie jak etui Mini Charger Case ze standardowym wyjściem USB-C do ładowania. Aparaty słuchowe Audéo Marvel  - R włączają się automatycznie po ich wyjęciu z ładowarki i wyłączają się po ich umieszczeniu w etui z ładowarką.

 

Dodatkowo Aparaty Audéo Marvel umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk i streaming Roger bez konieczności zastosowania zewnętrznego odbiornika.

 

Aparat słuchowy Phonak Audéo Marvel można połączyć bezpośrednio z telefonami z systemem iOS lub Android lub innymi urządzeniami z funkcją Bluetooth. Aparaty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Poziom możliwości:

AutoSense OS 3.0 Essential

Podejmowanie własnego głosu

Balans środowiskowy

Auto on

Ładowalny

 

Dodatkowe programy:

Maks. liczba dodatkowych prog.   -   3

Spokojna sytuacja

Mowa w hałasie

Komfort w hałasie

Muzyka

 

Programy strumieniowe:

RogerDirect  + mik

Telefon + mik

 

Funkcje:

UltraZoom Essential

SoundRecover 2

Dopasowanie do preferencji użytkownika

Kanały precyzyjnego strojenia    -   8

WhistleBlock

NoiseBlock

QuickSync

AOV

Auto Aklimatyzacja

Balans środowiskowy