Signia Motion Charge&Go 1Nx

Firma: 
Signia
Model: 
Motion Charge&Go 1Nx
Klasa: 
Podstawowa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Nowy aparat słuchowy Motion Charge&Go 1Nx łączy w sobie większość korzyści platformy Signia Nx z wygodą ładowania indukcyjnego. Użytkownicy aparatów nie muszą martwić się o wymianę baterii, a ogniwo litowo-jonowe o najwyższej jakości pozwala na pełne korzystanie ze wszystkich funkcji aparatów, bez obawy jego rozładowania w trakcie użytkowania. Już jedno ładowanie Motion Charge&Go 1Nx w trakcie snu pozwala na całodniowe stosowanie aparatu, a dzięki łączności Bleutooth umożliwia  także długotrwałą transmisję dźwięku najwyższej jakości.

 

Nowe algorytmy, stosowane w platformie Signia Nx, pozwalają poczuć najbardziej precyzyjną świadomość przestrzenną, doświadczać wrażenia otwartej przestrzeni dźwiękowej ze wszystkimi korzyściami kierunkowości. W celu jeszcze lepszej jakości dźwięku w głośnych środowiskach zastosowany został rozszerzony zakres dynamiczny obsługujący sygnały wejściowe nawet do 113 dB. Dodatkowo nowy system antysprzężeniowy zapewnia najwyższe stabilne wzmocnienie, aby chronić jakość sygnału – bez wystąpienia artefaktów. Cały system sterowany jest przez unikalny klasyfikator Signia, który gwarantuje perfekcyjną harmonię współpracy funkcji OVP™ oraz przetwarzania wszystkich innych dźwięków, aby naśladować wrażenia naturalnego słyszenia.

 

Aparaty słuchowe Motion Charge&Go 1Nx wyposażone są w solidną obudowę, która dyskretnie chowa się za uszami. Ergonomiczny kształt sprawia, że ich noszenie jest wyjątkowo wygodne. Aparaty stosowane są w szerokiej gamie ubytków słuchu – od lekkiego do ciężkiego. Dodatkowo można je połączyć bezpośrednio z telefonami z systemem iOS. Aparaty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Funkcje:

Zarządzanie mową i hałasem

Redukcja sprzężenia

 

 

Dodatkowe programy:

Maksymalna liczba programów   -    6

Uniwersalny

Hałaśliwe środowisko

TV

Muzyka HD

Telefon

Sport na dworze

Prywatność