Signia Pure Charge&Go 3X

Firma: 
Signia
Model: 
Pure Charge&Go 3X
Klasa: 
Podstawowa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Aparat słuchowy Signia Pure Charge&Go 3X, to aparat, który umożliwia swobodne poruszanie się, z zachowaniem maksymalnej wyrazistości słyszenia. Dzięki rewolucyjnej technologii czujników akustyczno-ruchowych - Dynamic Soundscape Processing - aparat ten dostosowuje się do sytuacji, w której akurat się znajdujesz. Dokładna analiza otoczenia akustycznego użytkowników aparatu Signia Pure Charge&Go 3X pozwala za zagwarantowanie jeszcze lepszej jakości słyszenia.

 

Aparatom słuchowym Signia Pure Charge&Go towarzyszy ładowarka indukcyjna. Aparaty zaczynają się ładować automatycznie po umieszczeniu w ładowarce i włączają się automatycznie po wyjęciu z niej. Już jedno ładowanie Pure Charge&Go 3X w trakcie snu pozwala na całodniowe stosowanie aparatu, a dzięki łączności Bleutooth umożliwia  także długotrwałą transmisję dźwięku najwyższej jakości.

 

Dzięki nowej platformie Signia X, aparat słuchowy Pure Charge&Go 3X gwarantuje najbardziej naturalny głos i najlepszą zrozumiałość mowy w hałasie. W aparatach tych została zastosowana funkcja przetwarzania własnego głosu – Own Voice Processing (OVP™), która poprawia spontaniczną akceptację brzmienia własnego głosu za pomocą ciągłego skanowania i przetwarzania głosu użytkownika niezależnie od innych dźwięków, w tym wszystkich pozostałych głosów.

 

Tym sposobem Signia X z funkcją OVP™ jest pierwszą platformą, która przetwarza własny głos natychmiastowo i niezależnie od wszystkich innych głosów oraz dźwięków, łącząc naturalne brzmienie własnego głosu z bezkompromisową słyszalnością dla naturalnych wrażeń dźwiękowych. Platforma przynosi korzyści dla wszystkich użytkowników aparatów słuchowych. Replikuje naturalne wrażenia słuchowe, aby dostarczyć najlepszą jakość dźwięku oraz wykorzystuje pełen potencjał aparatów słuchowych dla najlepszych doświadczeń akustycznych w każdej sytuacji, nawet w bardzo głośnych środowiskach.

 

 

Funkcje:

Own Voice Processing

Dynamic Soundscape Processing

Czujniki akustyczno-ruchowe

Zarządzanie mową i hałasem

SoundSmoothing

eWindScreen

Redukcja sprzężenia

 

Dodatkowe programy:

Maksymalna liczba programów   -    6

Uniwersalny

Hałaśliwe środowisko

TV

Muzyka HD 

Telefon

Sport na zewnątrz

Prywatność

Sygnał Tinnitus