Signia Pure Charge&Go 7 AX

Firma: 
Signia
Model: 
Pure Charge&Go 7 AX
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesiecy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 Aparaty słuchowe Signia Pure Charge&Go 7AX to najnowsza propozycja marki Signia. Jest to nowoczesne urządzenie, które zadziwia łatwością w adaptacji do każdego otoczenia akustycznego. Oprócz tego charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i bardzo atrakcyjnym wyglądem.

 

       Wybór ładowalnego aparatu słuchowego to komfort, łatwość w użytkowaniu i znaczna oszczędność pieniędzy. Posiadając aparat słuchowy z wbudowanym akumulatorem możesz zapomnieć o konieczności wymiany baterii i jej zakupu. Wystarczy, że po dziennym noszeniu aparatu włożysz go na noc do pudełka, które jest jednocześnie ładowarką, a będziesz mógł cieszyć się doskonałym słyszeniem przez cały dzień. Akumulator litowo-jonowy, w który wyposażony jest aparat słuchowy Signia Pure Charge&Go 7AX, pozwala na ciągłą pracę tego urządzenia aż przez 31 godzin, w tym 5 godzin przesyłania strumieniowego. Dokładna instrukcja w jaki sposób ładować, włączać i wyłączać aparaty została pokazana w filmiku do góry strony.

      Jeśli od aparatu słuchowego oczekujesz nie tylko dobrej funkcjonalności i łatwości w obsłudze, ale także dyskretności, to aparat Signia Pure Charge&Go 7AX jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jego małe rozmiary sprawiają, że staje się on praktycznie niewidoczny. Dodatkowo możliwość wyboru jednego spośród 10 kolorów pozwoli na dopasowanie aparatu do swoich potrzeb i upodobań.

 

       Pierwszy aparat słuchowy na naszej rewolucyjnej platformie Signia Augmented Xperience (AX) łączy w sobie atrakcyjny wygląd ze sprawdzoną możliwością ładowania, najnowszymi funkcjami Bluetooth, nowymi rozwiązaniami EarWear 3.0 i przełomowym Asystentem Signia wykorzystującym sztuczną inteligencję, umożliwiając Twoim pacjentom całodobowe wsparcie za pośrednictwem aplikacji Signia na smartfonie.

       Urządzenia Pure Charge&Go AX RIC są wyposażone w najbardziej zaawansowane w branży anteny MI. Wspierają one naszą pełną audiologię Augmented Xperience, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową wyrazistością mowy i zachwycać się wciągającym pejzażem dźwiękowym, niezależnie od sytuacji. Najnowocześniejsza łączność Bluetooth w aparatach słuchowych obsługuje bezpośrednie przesyłanie strumieniowe Mfi (iOS) i ASHA (Android), dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością pozostawać w kontakcie.

 

       Nie musisz już wysilać się, aby odróżnić mowę od szumu tła. Zamiast tego nowa platforma Signi wykorzystuje technologię Augmented Focus™, aby przetwarzać je osobno i tworzyć wyraźny kontrast. Następnie łączy je ponownie, aby zapewnić wyjątkową wyrazistość mowy w pogłębionym środowisku akustycznym. Augmented Focus składa się z dwóch niezależnych procesorów pracujących równolegle z dedykowanymi zadaniami:

  • Dźwięki skupienia - Dźwięki skupienia przenoszą istotne informacje tam, gdzie każdy najmniejszy szczegół jest ważny, na przykład głos rozmówcy. Dźwięki te są przetwarzane w wysoce liniowy, nieskompresowany sposób z naciskiem na czystość i szczegółowość. To przybliża mowę do słuchacza, aby brzmiała tak wyraźnie, jak to tylko możliwe.
  • Otoczenie - zawiera wszystkie dźwięki poza głównym skupieniem, umieszczając użytkownika we właściwej atmosferze akustycznej. Jest to ważne, aby móc stworzyć zarówno świadomość, jak i podekscytowanie, na przykład przyjemność słuchania muzyki fortepianowej i śmiechu w kawiarni. Dźwięki te są przetwarzane z wysoką rozdzielczością przestrzenną, z zastosowaniem większej kompresji i tłumienia, aby utrzymać je z dala od dźwięków skupienia. Nagłe głośne dźwięki mogą zostać wyłapane i przetwarzane szybciej niż dotychczas, aby zapobiec przykrywaniu przez nie dźwięków skupienia.

Dwa oddzielne procesory pozwalają nam w pełni niezależnie uchwycić skupienie i otoczenie. W rezultacie możemy kontrolować, w jaki sposób je ponownie łączymy. Aby stworzyć większy kontrast, Augmented Focus przybliża dźwięki ogniskowe i umieszcza otoczenie nieco dalej.

 

Funkcje:

  • Nowy system ear-to-ear e2e 4.0 synchronizuje więcej binauralnych danych dźwiękowych niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając wyraźniejsze przetwarzanie mowy i bardzo precyzyjną świadomość kierunkową. Znacząco zwiększa również prędkość transmisji danych, zapewniając znacznie lepsze wrażenia dźwiękowe i niesłyszalne zmiany między różnymi ustawieniami. Opóźnienie zostało zmniejszone o 60%, dzięki czemu przejścia między różnymi trybami nie są już słyszalne.
  • TruEar 360 - Potężny procesor umożliwił nowy tryb pracy mikrofonu TruEar 360, który lepiej naśladuje i podkreśla naturalne właściwości małżowiny usznej lepiej niż kiedykolwiek. TruEar 360 podkreśla różnicę między przednimi i tylnymi źródłami dźwięku, aby ułatwić lokalizację źródeł dźwięku.
  • Own Voice Processing (OVP) - przetwarza własny głos użytkownika całkowicie niezależnie od wszystkich innych dźwięków, w tym wszystkich innych głosów. Pozwala to na precyzyjne dostrojenie aparatów słuchowych w celu uzyskania optymalnej słyszalności całego środowiska akustycznego bez konieczności pogarszania tej słyszalności w celu poprawy jakości dźwięku własnego głosu użytkownika.
  • Ulepszona redukcja sprzężenia  - e2e 4.0 synchronizuje również system redukcji sprzężenia pomiędzy uszami w tej samej fazie, usuwając więcej artefaktów, aby uzyskać lepsze wrażenia dźwiękowe.
  • Bezpośrednia transmisja dźwięku dla iOS i Android - Augmented Xperience oferuje bezpośrednią transmisję audio dla smartfonów z systemem iOS lub Android zgodnych z ASHA. Sygnał transmisji jest obsługiwany niezależnie od innych sygnałów, dzięki czemu dźwięk jest jeszcze wyraźniejszy i łatwiejszy do optymalizacji.

 

Do aparatu Signia Pure Charge&Go 7 AX dołączone są różne rodzaje ładowarek:

  • Ładowarka Pure -Ta mała i wysoce niezawodna ładowarka stacjonarna spełnia podstawowe potrzeby, jeśli chodzi o zasilanie aparatów słuchowych. Dwie diody LED wskazują stan ładowania (po jednej na aparat). Ładowarkę Pure można podłączyć do sieci elektrycznej przez zasilacz i kabel USB.
  • Przenośna ładowarka Pure - Ta wyrafinowana ładowarka zapewnia wygodę i przenośne ładowanie. Jej powerbank pozwala na 3 pełne cykle ładowania pary aparatów słuchowych. Pokrywka chroni aparaty słuchowe i zapobiega gromadzeniu się kurzu w ładowarce. Diody LED wskazują stan ładowania (po jednej na każdy aparat i na zintegrowany powerbank). Wszystkie ładowarki są dostępne z wtyczką do zasilania.
  • Pure Dry&Clean - Najnowocześniejsza technologia ładowania Pure Dry&Clean nie tylko ładuje słuchawki aparatu słuchowego, ale także oferuje technologię czyszczenia UVC i suszenia, aby utrzymać aparat w doskonałym stanie. Czyszczenie UVC rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu aparatów w ładowarce i trwa zaledwie 15 minut. Diody LED (po trzy na aparat) wskazują stan naładowania aparatów, a dodatkowa dioda LED wskazuje stan czyszczenia. Ładowarka Dry&Clean posiada również pokrywę, aby zapewnić optymalne czyszczenie i przechowywanie aparatów słuchowych.