Signia Styletto 2

Firma: 
Signia
Model: 
Styletto 2
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Styletto 2 marki Signia to nie tylko aparaty słuchowe. To zaawansowane technologicznie urządzenia. Smukłe, stylowe i wyposażone w inteligentną technologię – Styletto zmieniają postrzeganie aparatów słuchowych.

 

Aparaty słuchowe Styletto 2 korzystają z ładowalności litowo-jonowej często wykorzystywanej w wielu branżach, m. in. w elektronice użytkowej czy przemyśle samochodowym. Użytkownicy aparatów nie muszą martwić się o wymianę baterii, a ogniwo litowo-jonowe o najwyższej jakości pozwala na pełne korzystanie ze wszystkich funkcji aparatów, bez obawy jego rozładowania w trakcie użytkowania. Już jedno ładowanie Styletto 2 w trakcie snu pozwala na całodniowe stosowanie aparatu, a dzięki łączności Bleutooth umożliwia  także długotrwałą transmisję dźwięku najwyższej jakości.

 

Aparat posiada możliwość łączności z różnymi aplikacjami. Aplikacja myHearing to protetyk słuchu w Twojej kieszeni. Możesz otrzymać natychmiastową pomoc i poradę, a nawet poprosić o zdalne dostosowanie aparatów, żeby znaleźć optymalne ustawienia w realnych sytuacjach. Dyskretna i wygodna aplikacja touchControl™ pozwala Ci zmienić programy i ustawienia aparatów słuchowych zdalnie przy pomocy smartfona. Aplikacje są dostępne do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemiami iOS i Android za pomocą App Store® lub Google Play™. Twój protetyk słuchu może pomóc Ci pobrać i zainstalować aplikację w gabinecie oraz skonfigurować ją, by była gotowa do używania.

 

Aparaty słuchowe Styletto są odpowiednie dla stopni ubytku słuchu od lekkiego do średniego.

 

Funkcje:

Zarządzanie mową I hałasem

SoundSmoothing

eWindScreen

Redukcja sprzężenia

 

 

Dodatkowe programy:

Maksymalna liczba programów   -    6

Uniwersalny

Hałaśliwe środowisko

TV

Muzyka HD

Telefon

Sport na dworze

Prywatność

Sygnał Tinnitus