Signia Styletto 7

Firma: 
Signia
Model: 
Styletto 7
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Styletto 7 marki Signia to nie tylko aparaty słuchowe. To zaawansowane technologicznie urządzenia. Smukłe, stylowe i wyposażone w inteligentną technologię – Styletto zmieniają postrzeganie aparatów słuchowych.

 

Aparat słuchowy Styletto 7 gwarantuje najbardziej naturalny głos i najlepszą zrozumiałość mowy w hałasie. W aparatach tych została zastosowana funkcja przetwarzania własnego głosu – Own Voice Processing (OVP™), która poprawia spontaniczną akceptację brzmienia własnego głosu za pomocą ciągłego skanowania i przetwarzania głosu użytkownika niezależnie od innych dźwięków, w tym wszystkich pozostałych głosów. Tym sposobem Styletto 7 z funkcją OVP™ jest pierwszym aparatem, który przetwarza własny głos natychmiastowo i niezależnie od wszystkich innych głosów oraz dźwięków, łącząc naturalne brzmienie własnego głosu z bezkompromisową słyszalnością dla naturalnych wrażeń dźwiękowych.

 

Aparaty słuchowe Styletto 7 korzystają z ładowalności litowo-jonowej często wykorzystywanej w wielu branżach, m. in. w elektronice użytkowej czy przemyśle samochodowym. Użytkownicy aparatów nie muszą martwić się o wymianę baterii, a ogniwo litowo-jonowe o najwyższej jakości pozwala na pełne korzystanie ze wszystkich funkcji aparatów, bez obawy jego rozładowania w trakcie użytkowania. Już jedno ładowanie Styletto 7 w trakcie snu pozwala na całodniowe stosowanie aparatu, a dzięki łączności Bleutooth umożliwia  także długotrwałą transmisję dźwięku najwyższej jakości.

 

Aparat posiada możliwość łączności z różnymi aplikacjami. Aplikacja myHearing to protetyk słuchu w Twojej kieszeni. Możesz otrzymać natychmiastową pomoc i poradę, a nawet poprosić o zdalne dostosowanie aparatów, żeby znaleźć optymalne ustawienia w realnych sytuacjach. Dyskretna i wygodna aplikacja touchControl™ pozwala Ci zmienić programy i ustawienia aparatów słuchowych zdalnie przy pomocy smartfona. Aplikacje są dostępne do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemiami iOS i Android za pomocą App Store® lub Google Play™. Twój protetyk słuchu może pomóc Ci pobrać i zainstalować aplikację w gabinecie oraz skonfigurować ją, by była gotowa do używania.

 

Aparaty słuchowe Styletto są odpowiednie dla stopni ubytku słuchu od lekkiego do średniego.

 

Funkcje:

Own Voice Processing

Kierunkowe uwydatnianie mowy

TwinPhone

Zarządzanie mową i hałasem

SoundSmoothing

eWindScreen binaural

Redukcja sprzężenia

 

Dodatkowe programy:

Maksymalna liczba programów   -    6

Uniwersalny

Hałaśliwe środowisko

TV

Pomieszczenie z pogłosem

Muzyka HD (Muzyka na żywo, nagrana muzyka, program dla muzyków)

Telefon

Sport na zewnątrz

Spacer

Prywatność

Sygnał Tinnitus