Bernafon Alpha 7

 

       Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym aparatem firmy Bernafon dostępnym w naszej ofercie: Alpha 7 to wysokiej jakości, ładowalny aparat słuchowy należący do aparatów klasy Wyższej, która zapewnia najlepszy dźwięk bez kompromisów, nawet w złożonych sytuacjach akustycznych.

       Aparat Alpha 7 jest łatwy w użyciu, dyskretny i wygodnie leży za uchem. To aparat wyposażony w akumulatory litowo-jonowe, które ładują się szybko w solidnej ładowarce typu plug & play, zapewniając zasilanie przez cały dzień użytkowania, w tym przesyłanie dźwięku i rozmowy telefoniczne.

 

 

       Alpha 7 posiada najnowszą technologię bezprzewodowego przesyłania dźwięku Bernafon, pozwalającą na przesyłanie dźwięku bezpośrednio z iPhone®, iPad® lub iPod® touch i nowoczesnych urządzeń z systemem Android™. Dostępna jest również szeroka gama akcesoriów, które dodatkowo powiększają korzyści użytkownika aparatów.

 

 

       Alpha 7 to pierwszy w branży aparat słuchowy z systemem Hybrid Technology™, który łączy dwa podejścia do przetwarzania dźwięku w jednym hybrydowym aparacie słuchowym. Dzięki temu jednocześnie zwiększane jest rozumienie mowy i komfort słyszenia.

       Najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia aparatów słuchowych Bernafon składa się z czterech hybrydowych bloków przetwarzania. Każdy z nich łączy w sobie dwa płynnie współdziałające ze sobą odpowiedniki, aby skutecznie radzić sobie w niezliczonych sytuacjach akustycznych:

  • Hybrid Noise Management™ - Inteligentna kierunkowość jest aktywna w 24 odrębnych pasmach i płynnie współdziała z inteligentną redukcją szumów, zoptymalizowaną za pomocą algorytmów uczenia maszynowego.
  • Hybrid Balancing™ - Balanser mowy i Balanser hałasu dostrajają wzmocnienie dźwięku w obecności lub przy braku mowy.
  • Hybrid Sound Processing ™ - Dwie równoległe strategie przetwarzają dźwięk jednocześnie w funkcjach czasu i częstotliwości.
  • Hybrid Feedback Canceller ™ - Dwa estymatory eliminują sprzężenie zwrotne w warunkach statycznych i dynamicznych z prędkością do 126 000 pomiarów na sekundę.

 

 

       Połączenie hybrydowych systemów przetwarzania zawartych w Hybrid Technology™ zapewnia czystszy sygnał mowy przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych dźwięków otoczenia, zrównoważoną słyszalność mowy i komfort słyszenia, bezkompromisową zrozumiałość mowy i jakość dźwięku oraz skuteczną ochronę przed sprzężeniem zwrotnym. Aparat ten dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych:

 

 

Alpha 7 to najwyższej jakości aparat klasy Wyższej. Poniżej przedstawiona została szczegółowa specyfikacja aparatu Alpha 7.

 

 

 

Chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowany aparatem Bernafon Alpha 7? Zachęcamy do kontaktu:

e-mail: ka@aparatus24.pl

tel. 61 866 76 31