Leox - Mocne aparaty słuchowe do korekcji najgłębszych niedosłuchów.

Leox to najmocniejszy aparat słuchowy firmy Bernafon. Dostępny jest w opcjach: Super Power oraz Ultra Power. Dzięki niestandardowo dużemu wzmocnieniu oraz niezwykle zaawansowanym funkcjom Leox oferuje Użytkownikom dźwięk tak bliski rzeczywistości, jak to tylko jest możliwe.

Leox stawia poprzeczkę bardzo wysoko, oferując jedno z najwyższych w branży wzmocnień oraz najnowocześniejsze technologie, jakie oferuje dzisiejsza audioprotetyka. Jest aparatem słuchowym bazującym na True Environment Processing™, systemie w którym analiza i korekta wzmocnienia odbywają się w czasie rzeczywistym. Dzieje się to dzięki współpracy pięciu niesamowitych funkcji: 

1) Continuous Environment Detection analizuje środowisko z bardzo dużą prędkością i precyzją.

2) Dynamic Noise Management  efektywnie tłumi hałas bez negatywnego wpływu na jakość odbioru mowy.

3) Dynamic Amplification Control nieustanne bada stosunek poziomu mowy do poziomu hałasu otoczenia.

4) Dynamic Speech Processing™ precyzyjnie wzmacnia sygnał w oparciu o informacje o jego poziomie oraz informacje o dynamicznie zmiennym środowisku.

5) Dynamic Feedback Canceller eliminuje sygnały sprzężenia zwrotnego z tak dużą prędkością, że sprzężenie przestaje być problemem dla użytkowników.

 

Leox to rozwiązanie dedykowane również dzieciom. Dzięki swoim fenomentalnym możliwościom oraz dostępności różnych akcesoriów, Leox jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci oraz młodzieży. Poprawna korekcja niedosłuchu w tej grupie Pacjentów jest niezwykle ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Aby dowiedzieć się więcej o aparacie Leox zapraszamy do obejrzenia filmu dołączonego do arykułu lub na strony: https://www.bernafon.pl/products/leox ,  https://www.bernafon.pl/professionals  oraz do naszych Gabinetów gdzie nasi Pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Dane ze źródła:  https://www.bernafon.pl/products/leox  https://www.bernafon.pl/professionals  https://www.bernafon.pl/professionals/decs