Marvel - rodzina aparatów Phonak

      Marvel to nowa rodzina aparatów słuchowych, które rozpoznają i automatycznie dostosowują się do większej liczby sytuacji akustycznych za sprawą systemów AutoSense OS™ 3.0 oraz Obuusznej Technologii VoiceStream™. Dzięki tym rozwiązaniom pacjenci mogą z zadowoleniem korzystać z lepszego rozumienia mowy, zmniejszenia wysiłku słuchowego (zwłaszcza w hałasie) i zwiększenia pamięci słuchowej.

      Aparaty słuchowe Marvel łączą się bezpośrednio ze smartfonami, telewizorami oraz innymi urządzeniami elektronicznymi. Wyposażono je także w rozwiązanie RogerDirect™, dzięki któremu mikrofony Roger mogą przekazywać sygnał bezpośrednio do aparatów słuchowych. Niektóre typy aparatów są dostępne także w formie ładowalnej.

 

Do rodziny aparatów słuchowych Marvel należą:

  • Aparat słuchowy Bolero Marvel – przeznaczony dla osób z ubytkiem słuchu od lekkiego do ciężkiego - to połączenie maksymalnej niezawodności, wytrzymałości i wielofunkcyjności z wyraźnym, bogatym dźwiękiem. Jest to aparat słuchowy typu BTE (z indywidualnie wykonaną wkładka) wykorzystujący technologię nowej generacji która rozpoznaje i dostosowuje się do większej ilości sytuacji słuchowych niż kiedykolwiek. Aparat ten dostępny jest również w formie ładowalnej.

  • Aparat słuchowy Audéo Marvel – przeznaczony dla pacjentów z ubytkiem słuchu od lekkiego do głębokiego – to aparat zapewniający najlepszą jakość słyszenia oraz wyraźną zrozumiałość mowy. Jest to aparat słuchowy typu RIC (z małą słuchawką w uchu), dzięki któremu możesz cieszyć się lepszym rozumieniem mowy w hałasie i mniejszym wysiłkiem słuchowym. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoliło stworzyć wielofunkcyjny aparat słuchowy, który dostępny jest zarówno w formie ładowalnej, jak i na baterie.

  • Aparat słuchowy Naida Marvel – przeznaczony dla pacjentów z ubytkiem słuchu od ciężkiego do głębokiego – to aparat słuchowy z mocnym i bogatym dźwiękiem nawet dla osób z dużym ubytkiem słuchu. Jest to aparat słuchowy typu BTE (z indywidualnie wykonaną wkładka) oferujący możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk oraz maksymalną niezawodność. Naída to cieszący się największym zaufaniem aparat słuchowy o dużej mocy, posiadający stopnień ochrony IP68. Aparat ten jest dostępny wyłącznie w formie na baterie.

  • Aparat słuchowy Virto Marvel – przeznaczony dla pacjentów z ubytkiem słuchu od lekkiego do głębokiego – to wewnątrzuszny aparat słuchowy uwzględniający indywidualną anatomię ucha każdego pacjenta. Wszystkie aparaty słuchowe Virto są wykonywane na zamówienie aby zapewnić idealne i dyskretne dopasowanie oraz wysoki komfort noszenia. Indywidualny aparat słuchowy jest teraz dostępny również w stylowym czarnym wykończeniu. Aparat ten jest dostępny wyłącznie w formie na baterie.

  • Aparat słuchowy Sky Marvel - przeznaczony specjalnie dla dzieci z ubytkiem słuchu od lekkiego do głębokiego – to aparat słuchowy typu BTE (z indywidualnie wykonaną wkładka), który zapewnia optymalne rozumienie mowy w każdym środowisku. Klasyfikuje również przesyłane strumieniowo sygnały, aby zagwarantować dzieciom wyraźny, bogaty dźwięk podczas strumieniowego przekazywania mowy i optymalną jakość dźwięku podczas strumieniowego przesyłania muzyki. Jego obudowa jest wytrzymała i odporna na działanie wody i pyłu (stopień ochrony IP68*). Aparat Sky posiada dodatkowe zabezpieczenia, które dają pewność, że rożki i baterie nie trafią do rąk ani buzi dziecka. Intuicyjny wskaźnik świetlny przedstawia stan aparatów słuchowych i umożliwia sprawdzenie, czy urządzenia są włączone i sprawne. Aparat ten dostępny jest zarówno w formie ładowalnej, jak i na baterie.

 

Aby zapoznać się ze szczegółową specyfikacją oraz ceną aparatów skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź aparat, który Cię interesuje: https://aparatus24.pl/aparaty-nowe.html

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: https://www.phonak.com/pl/pl/aparaty-sluchowe/phonak-sky-marvel.html https://www.phonak.com/pl/pl/aparaty-sluchowe/phonak-bolero-marvel.html  https://www.phonak.com/pl/pl/aparaty-sluchowe/phonak-audeo-marvel.html