Ochronniki słuchu Phonak

 

 

           Z przyjemnością informujemy,  że rozpoczynamy sprzedaż nowej linii produktów skierowanych do osób poszukujących najlepszej ochrony słuchu w warunkach życia codziennego i pracy.

 

Ochronniki słuchu firmy Phonak:

  • Eliminują hałas i głośny dźwięk – usuwają nieporządane dźwięki.
  • Pozwalają uszom oddychać – odpowiednie  filtry zapewniają prawidłową wentylację ucha, aby zapobiec gromadzeniu się nadmiernej wilgoci.
  •  Utrzymują odpowiedni dźwięk i mowę - Opatentowana technologia filtrów, która umożliwia naturalne słyszenie i komunikację

 

 

 

W zależności od potrzeb naszych Pacjentów firma Phonak znalazła kilka rozwiązań ochronników słuchu:

 

  • Serenity Choice™ Hunting & Shooting  – wykorzystano w nich opatentowaną technologię impulsową, która chroni uszy użytkowników przed szczytowym poziomem ciśnienia akustycznego strzałów z broni palnej, artyleryjskich i eksplozji. To redukuje dźwięk do bezpiecznego poziomu, co zmniejsza prawdopodobieństwo długotrwałego uszkodzenia słuchu.

 

  • Serenity Choice™ Music  -  zmniejszają poziom dźwięku o 17 dB, dzięki czemu można bezpiecznie słuchać muzyki o natężeniu rzędu 102 dB nawet przez 8 godzin. Zostały zaprojektowane specjalnie dla muzyków, pasjonatów muzyki i bywalców koncertów.

 

  • Serenity Choice™ Sleep - obniżają poziom dźwięku o 24 dB, eliminując hałas lub redukując go do poziomu, który nie przeszkadza w spaniu. Wkładki douszne Serenity Choice™ Sleep zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza. Taki przepływ ogranicza lub eliminuje nieprzyjemne odczucie „gorąca” w podrażnionym uchu oraz pomaga zmniejszyć uczucie „słyszenia swojego tętna” spowodowane ograniczeniem przepływu krwi w uchu, szczególnie odczuwalne przy leżeniu na boku.

 

  • Serenity Choice™ Motorsport - redukują hałas wiatru do bezpiecznego poziomu, a kierowca może skoncentrować się na drodze. Zaprojektowane są tak, aby pasowały do ucha i nie zaczepiały o wyściółkę kasku. Redukują hałas do bezpiecznego poziomu, a jednocześnie umożliwiają słyszenie mowy z głośników interkomu.

 

  • Serenity Choice™ Work - są uniwersalnym, dopasowanym środkiem ochrony słuchu do wielokrotnego użytku. Zostały zaprojektowane jako element ochrony osobistej w głośnych środowiskach pracy, takich jak warsztaty mechaniczne, rolnictwo, budowa dróg oraz wszelkie sytuacje, w których zdrowie i bezpieczeństwo wymaga stosowania środków ochrony słuchu, tj. gdy poziom hałasu przekracza bezpieczną granicę 85 dB.

 

  • Serenity Choice™ Comfort  - Zostały opracowane tak, by redukować wszystkie dźwięki do poziomu umożliwiającego pracę w skupieniu. Dzięki temu głośne rozmowy w tle, telefony, huk samolotów, odgłosy pociągów i samochodów stają się mniej uciążliwe. Jeśli jednak zechcesz wsłuchać się w rozmowę, usłyszysz ją bez większego wysiłku. Ochronniki nie spowodują poczucia wyizolowania czy wyłączenia.

 

 

 

 

Opinia jednego z użytkowników ochronników słuchu:

„ Mogłem porozmawiać z przyjacielem, usłyszeć muzykę. Właściwie w pewnym momencie pomyślałem, że zatyczki do uszu nie działają, ponieważ nie słyszałem różnicy. Wyjąłem zatyczkę do uszu i byłem w szoku. Napływ muzyki heavy metalowej mnie przytłoczyła ... Włożyłem wtyczki z powrotem do uszu i cieszyłem się koncertem. Naprawdę NIESAMOWITE, jak one działają !!! ‘’

 

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem ochroników słuchu lub masz więcej pytań zadzwoń do nas lub napisz:

tel. 61 866 76 31

e-mail: ka@aparatus24.pl