Phonak MARVEL - nowoczesność na wyciągnięcie ręki !

Aparaty Marvel to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych dostępnych na rynku.

Łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające użytkownikowi cieszyć się doskonałą jakością dźwięku, łatwą obsługą urządzenia i poczuciem prawdziwej wygody! Umożliwiają lepsze rozumienie mowy w hałasie oraz mniejszy wysiłek słuchowy.

Już od pierwszego dopasowania pacjenci korzystający z aparatów Marvel chwalą wyraźny i bogaty dźwięk pozwalający im w pełni cieszyć się codziennością. Aparaty te wyposażone zostały w nowe technologie pozwalające na bezpośrednie łączenie się ze smartfonami ( iOS, Android i inne telefony obsługujące łączność Bluetooth® ), telewizorami za pośrednictwem Phonak TV Connector typu plug and play oraz wieloma innymi urządzeniami elektronicznymi codziennego użytku. Dzięki takim rozwiązaniom aparaty słuchowe Phonak Marvel mogą służyć jako słuchawki bezprzewodowe do słuchania muzyki, telewizji, radia, audiobooków, podcastów itp.
Jakość dźwięku przesyłanego strumieniowo w aparatach słuchowych Marvel jest jedną z najlepiej ocenianych przez użytkowników[i]

Aparaty słuchowe Phonak Marvel w opcji ładowalnej pozwalają na całodzienne nieograniczone słuchanie oraz strumieniowe przesyłanie dźwięku. Zastosowanie ładowalnych akumulatorów jest znacznie prostsze w użytkowaniu i bardziej  ekologiczne od standardowych baterii jednorazowych!
Nowoczesna ładowarka zapewnia wyjątkowo szybkie naładowanie aparatów słuchowych, a wydajne akumulatorki pozwalają na prowadzenie aktywnego trybu życia przez cały dzień.

Dodatkowym atutem aparatów Phonak Marvel pozwalającym na lepsze rozumienie mowy z dużej odległości lub w warunkach hałasowych są mikrofony Roger. Specjalna funkcja RogerDirect™ umożliwia bezpośrednie strumieniowe przesyłanie dźwięku do aparatów słuchowych.

Po więcej informacji zapraszamy również na stronę: https://www.phonak.com/pl/pl.html
oraz do naszych Gabinetów gdzie nasi Pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.