Starkey Livio ™ AI - Pierwszy na świecie aparat słuchowy z czujnikami ruchu i sztuczną inteligencją

Livio ™ AI to pierwszy na świecie aparat słuchowy zapewniający zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i zdolność śledzenia zdrowia fizycznego i psychicznego przy użyciu smartfona i aplikacji Thrive. Dzięki wbudowanym czujnikom i sztucznej inteligencji Livio AI może wykryć upadek i wysłać powiadomienie do wskazanej osoby, jak również działać jako wirtualny asystent.

 

Już od pierwszego dopasowania pacjenci korzystający z aparatów Livio Al chwalą wyraźny i bogaty dźwięk pozwalający im w pełni cieszyć się codziennością. Aparat jest skuteczny nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Nowa technologia Hearing Reality ™ pozwala na wyjątkową wyrazistość mowy zarówno przy głośnych, jak i cichych ustawieniach aparatu.

Nowa technologia zapewnia lepszą wydajność podczas bezprzewodowego przesyłania sygnału audio za pośrednictwem smartfona lub akcesoriów bezprzewodowych. Funkcja Geotag w pamięci Trulink automatycznie przełącza programy w momencie kiedy GPS w Twoim smartfonie rozpozna zaprogramowaną lokalizacje. Najlepszy na rynku system eliminacji sprzężeń, zapewnia komfortowe słyszenie przez cały dzień.

Dodatkowo za pomocą aplikacji Thrive Hearing Control możesz z łatwością dostosowywać Twoje preferencje w różnych środowiskach akustycznych. Aplikacja pozwala również na monitorowanie Aktywności Fizycznej, Użytkowania Aparatów Słuchowych i Zaangażowania Społecznego. Ponadto aplikacja posiada wiele dodatkowych funkcji m.in. umożliwia wykonanie pomiaru tętna, informuje wybrane kontakty o upadku, a nawet tłumaczy 27 różnych języków.

 

Po więcej informacji odnośnie aparatu Livio ™ AI oraz aplikacji Thrive Hearing Control zaparaszamy na strony: https://www.starkey.com.pl/aparaty-sluchowe/thrive-hearing/aplikacja-thrive    https://www.starkey.com.pl/aparaty-sluchowe/technologie/livio-aparaty-sluchowe-ze-sztuczna-inteligencja  oraz do naszych Gabinetów gdzie nasi Pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

 

Dane ze  strony: https://www.starkey.com.pl/aparaty-sluchowe/monitorowanie-sluchu-i-aktywnosci/ze-sluchawka-zewnetrzna