Phonak Paradise

 

 

 

        Phonak Paradise to aparat, który zapewnia użytkownikom niezrównaną jakość wrażeń słuchowych. Dostępny jest dla pacjentów z ubytkiem słuchu od lekkiego do głębokiego. Phonak Paradise wyposażony jest w nowy Chip PRISM - chip nowej generacji z dwukrotnie większą pamięcią, który zapewnia więcej możliwości łączności przy niższym zużyciu energii -  oraz czujnik ruchu, który zapewnia najlepszą na rynku równowagę między wysoką skutecznością a niskim zużyciem energii.

 

 

 

 

          Dodatkowo Paradise posiada funkcję APD. Autorska formuła dopasowania marki Phonak - Adaptive Phonak Digital (APD) 2.0 - umożliwia równoważenie słyszalności, głośności i jakości dźwięku. Jej działanie polega na wprowadzeniu nowego algorytmu przetwarzania i nowego modułu wstępnych obliczeń, które zapewniają wygodną i natychmiastową akceptację podczas pierwszego dopasowania. Formuła APD 2.0, obsługująca dźwięki ciche i głośne, zapewnia pacjentom naturalne brzmienie.

 

          Aparat Paradise wyposażony jest w system operacyjny AutoSense OS 4.0, który opracowano z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, zapewnia doskonałe zestawienie funkcji zapewniających indywidualne doświadczenia w dowolnej sytuacji słuchowej. System AutoSense OS 4.0 daje gwarancję odpowiedniej kombinacji funkcji przetwarzania dźwięku, dostosowując się w ten sposób do różnych stylów życia naszych Pacjentów. Nowe funkcje tego systemu to: Udoskonalenie mowy, Dynamiczna Redukcja Szumu, Słyszenie z Czujnikiem Ruchu.

 

          Phonak Paradise dostępny jest zarówno w wersji ładowalnej, jak i na baterie. Marka Phonak jako pierwsza w branży protetyki słuchu wprowadziła akumulatory litowo-jonowe stosowane w ładowalnych aparatach słuchowych. Przewidywany okres eksploatacji akumulatorów to 6 lat. Pacjenci mogą mieć zagwarantowany cały dzień działania urządzenia nawet przy korzystaniu z przekazu strumieniowego. Dla ładowalnych aparatów słuchowych są dostępne łatwe w użyciu opcje ładowania, takie jak etui Mini Charger Case ze standardowym wyjściem USB-C do ładowania. Aparaty słuchowe Audéo Marvel  - R włączają się automatycznie po ich wyjęciu z ładowarki i wyłączają się po ich umieszczeniu w etui z ładowarką.

 

 

 

 

          Dodatkową funkcją aparatów Paradise jest funkcja Kontroli tapnięciem (podwójnym dotknięciem małżowiny usznej) pozwalająca na łatwy dostęp do wielu możliwości aparatów, takich jak: akceptowanie/kończenie połączeń telefonicznych z połączonych smartfonów, wstrzymywanie i wznawianie przekazu strumieniowego z połączonych urządzeń Bluetooth® oraz dostęp do aplikacji asystenta głosowego wykorzystujących technologię Bluetooth®. Pacjenci mogą odbierać połączenia w drodze lub poprosić Google o wskazówki dojazdu prostym stuknięciem.

 

          Aparat Paradise posiada dodatkowe połączenia Multifunctional Bluetooth®, które pozwalają na sparowanie do ośmiu urządzeń obsługujących technologię Bluetooth przy możliwości równoczesnego połączenia dwóch z nich. W dzisiejszym świecie wirtualnej łączności obeznani z nowinkami technicznymi użytkownicy aparatów słuchowych mogą bez problemu przełączać między dwoma aktywnymi urządzeniami. Zapewnia to nieprzerwane wrażenia słuchowe.

 

          Dodatkowo marka Phonak opracowała dające nowe możliwości, inteligentne aplikacje, które uwalniają pełen potencjał Paradise. Nowa aplikacja myPhonak 4.0 od teraz oferuje nowy Dziennik Hearing Diary 2.0, dzięki któremu Pacjenci mogą wykonać określone zadania, aby dowiedzieć się więcej na temat ich aparatu słuchowego i przyzwyczaić się do niego w różnych sytuacjach słuchowych. Dodatkowo dostępne są dotychczasowe funkcje, takie jak zdalne sterowanie oraz zdalną pomoc Remote Support, dzięki której możesz zmienić ustawienia swojego aparatu słuchowego bez wychodzenia z domu. (Czytaj więcej na: https://aparatus24.pl/phonak-marvel-zdalne-wsparcie.html).

 

 

 

 

W celu uzyskania informacji na temat aparatów Phonak Paradise zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Nr tel:  61 866 76 31,

e-mail: ka@aparatus24.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.phonakpro.com/pl/pl/produkty/aparaty-sluchowe/audeo-paradise...